Wtorek, 23 czerwca 2026
Imieniny: Wanda, Józef, Albin
pochmurno
14°
A A A
Poprzednia Następna
Dzień Seniora

Drodzy Seniorzy,

Z okazji Waszego święta,
życzę zdrowia, pogody ducha i nieustającej energii.
Niech jesień życia będzie czasem,
w którym spełnią się rzeczy niespełnione.

Wyrazy wdzięczności kieruję do instytucji i organizacji,
które pomagają Seniorom cieszyć się życiem, oferując różnorodne formy aktywności.
Dzięki Wam osoby starsze mają możliwość nie tylko uczestnictwa w życiu społecznym i kulturalnym,
ale także zdobywania wiedzy i nowych umiejętności.

Z całego serca życzę wszystkim Seniorom, by na co dzień spotykali się z życzliwością i wsparciem otoczenia,
a także żyli pełnią życia, realizując swoje zainteresowania i pasje.

Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski

Pozostałe aktualności