Drodzy Seniorzy,
Z okazji Waszego święta,
życzę zdrowia, pogody ducha i nieustającej energii.
Niech jesień życia będzie czasem,
w którym spełnią się rzeczy niespełnione.
Wyrazy wdzięczności kieruję do instytucji i organizacji,
które pomagają Seniorom cieszyć się życiem, oferując różnorodne formy aktywności.
Dzięki Wam osoby starsze mają możliwość nie tylko uczestnictwa w życiu społecznym i kulturalnym,
ale także zdobywania wiedzy i nowych umiejętności.
Z całego serca życzę wszystkim Seniorom, by na co dzień spotykali się z życzliwością i wsparciem otoczenia,
a także żyli pełnią życia, realizując swoje zainteresowania i pasje.
Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski