Z okazji Dnia Strażaka chciałbym skierować do Was serdeczne życzenia.
Wasza odwaga, poświęcenie i gotowość do niesienia pomocy w najtrudniejszych sytuacjach stanowią fundament naszego bezpieczeństwa i spokoju.
Życzę Wam, drogie Druhny i Druhowie,
abyście zawsze wracali bezpiecznie do swoich domów po każdej akcji.
Dziękuję za Waszą służbę oraz składam najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i satysfakcji zarówno w pracy, jak i życiu osobistym.
Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski