Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
25°
A A A
Poprzednia Następna
Dzień Policjanta

24 lipca obchodzone jest Święto Policji.
Wszystkim Policjantkom, Policjantom i Pracownikom Policji składam najserdeczniejsze życzenia

Wasza praca niesie za sobą dużą odpowiedzialność zawodową, jak i społeczno – moralną.
Doceniając Waszą rolę w służbie mieszkańcom gminy Szubin, dziękuję za codzienną, trudną pracę.
Skutecznie realizujecie podstawową misję Policji, jaką jest zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa obywateli.

Życzę zawodowego spełnienia, uznania i satysfakcji z wykonywanych obowiązków,
a także zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski

Pozostałe aktualności