Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
25°
A A A
Poprzednia Następna
Funkcjonowanie targowiska miejskiego

Szanowni Państwo,
zgodnie z decyzją Burmistrza Szubina informujemy, iż od dnia 15 kwietnia br. targowisko miejskie przy ul. Winnica w Szubinie zostaje ponownie otwarte na poniższych zasadach:

  • na targowisku miejskim może odbywać się sprzedaż wyłącznie artykułów spożywczych (warzyw, owoców, miodu, wędlin i mięs) oraz roślin (kwiatów, krzewów, sadzonek i nasion),
  • w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców w ramach ochrony przed koronawirusem zaleca się przestrzeganie zasad właściwej higieny rąk, stosowanie rękawiczek jednorazowych oraz zakrycie ust i nosa, utrzymywanie bezpiecznej odległości 2 m pomiędzy stojącymi w kolejce przy stanowisku handlowym oraz unikanie dotykania produktów bez potrzeby.

Prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności i bezwzględnego przestrzegania zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

Pozostałe aktualności