Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
25°
A A A
Poprzednia Następna
Wandal złapany

Ustalono personalia 24-latka, który w miejskim parku zniszczył infrastrukturę. Podejrzany usłyszał zarzuty zniszczenia mienia wartego ponad 5 tysięcy złotych, a jego zachowanie oceni sąd.

Zgłoszenie o tym, że ktoś zniszczył betonowe siedziska, które stanowiły infrastrukturę w szubińskim parku i które służyły mieszkańcom, miejscowa policja otrzymała wczoraj (16.11.21) w godzinach popołudniowych. Wartość zniszczeń wyceniono na ponad 5 tysięcy złotych.

Praca szubińskich funkcjonariuszy szybko przyniosła spodziewane efekty, bo już po kilku godzinach wytypowali oni podejrzanego. 24-latek został zatrzymany dzisiaj (17.11.21), w jednym z mieszkań na terenie miasta. Mężczyzna usłyszał zarzuty zniszczenia mienia, a jego zachowanie oceni sąd. Mieszkańcowi Szubina grozi kara do 5 lat więzienia.

podkom. Justyna Andrzejewska - oficer prasowy KPP w Nakle

Pozostałe aktualności