Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
25°
A A A
Poprzednia Następna
Zebranie sołeckie w Żurczynie

7 czerwca 2023 roku z inicjatywy sołtysa sołectwa Żurczyn odbyło się zebranie wiejskie z Burmistrzem Szubina. W spotkaniu udział wzięli mieszkańcy Żurczyna, Olka i Głęboczka. 

Podczas spotkania mieszkańcy dyskutowali w sprawie budowy kanalizacji do Żurczyna oraz wodociągu w Głęboczku.  Burmistrz Szubina wyjaśnił mieszkańcom na jakim etapie są prace związane z tymi przedsięwzięciami. Jednocześnie wspomniał o kształtowaniu się budżetu w br. i trudnościach związanych z realizacją wszystkich postulatów mieszkańców gminy Szubin.

Podczas zebrania omawiane były także tematy dotyczące podjętych inwestycji na terenie gminy, prawidłowej segregacji odpadów komunalnych, równania dróg gruntowych w gminie oraz utworzenia niestrzeżonego kąpieliska w Wąsoszu.

 

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności