Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
23°
A A A
Poprzednia Następna
Przed nami podsumowanie działań w mediatekach

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” od marca br. realizuje projekt pt.: „Człowiek siłą Krajny i Pałuk”, w ramach którego w 5 świetlicach utworzyło 5 lokalnych centrów aktywności LGD, tzw. mediatek. Mediateki były miejscami spotkań z ofertą aktywnego i efektywnego spędzania czasu wolnego.

Do projektu zrekrutowanych zostało 130 mieszkańców powiatu nakielskiego, którzy wzięli udział w cyklicznych zajęciach m.in. warsztatach cyfrowych, sportowych, kulinarnych oraz wyjazdach tematycznych. Mieszkańcy obszaru Krajny i Pałuk mogli także wziąć udział w wydarzeniach otwartych m.in. wieczorach filmowych oraz warsztatach pierwszej pomocy przedmedycznej.

Październik stanowi dla LGD czas projektowych podsumowań. W związku z tym Partnerstwo serdecznie zaprasza na ostatnie wydarzenie otwarte, będące jednocześnie podsumowaniem działalności pięciu lokalnych mediatek. Podczas podsumowania odbędzie się pokaz sztuki barmańskiej (z bezalkoholowymi koktajlami do degustacji).

 świetlica wiejska w Zamościu – 30.10.2023 r., godz. 17.00.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w wybranym spotkaniu: pod nr tel. 607 822 019 lub 577 753 019, lub e-mail: biuro@rlks.naklo.pl do dnia 19.10.2023 r., do godz. 13.00 (włącznie). Pierwszeństwo udziału w planowanych spotkaniach mają uczestnicy projektu "Człowiek siłą Krajny i Pałuk".

Miejsca spotkań dostosowane są do potrzeb osób z dysfunkcją ruchową. W przypadku wystąpienia innych potrzeb organizacyjnych, wynikających z niepełnosprawności, prosimy o przekazanie takiej informacji do biura Partnerstwa dla Krajny i Pałuk najpóźniej na 2 dni robocze przed terminem spotkania, w celu odpowiedniego przygotowania miejsca.

Pozostałe aktualności