Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
słonecznie
24°
A A A
Poprzednia Następna
Święto Diabetyków

1 października 2022r. w siedzibie Szubińskiego Koła Diabetyków odbyło się spotkanie z okazji Światowego Dnia Cukrzycy. Była to również okazja do świętowania zeszłorocznego 40-lecia Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków oraz 100–lecia odkrycia insuliny.    

Spotkanie poprowadziła Prezes Helena Jeziorska. W uroczystości uczestniczyli członkowie Koła oraz zaproszeni goście: Pani poseł na Sejm Iwona Kozłowska, Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, Przewodniczący Rady Powiatu Nakielskiego Zbigniew Sabaciński, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Szubinie Anna Kijowska, Prezes Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Bydgoszczy Gabriela Tomicka oraz inni goście.

Podczas wydarzenia wręczono pamiątkowe medale wieloletnim członkom Koła i osobom wspierającym ich działalność oraz dyplomy uznania dla aktywnych członków szubińskiego koła.

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności