Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
23°
A A A
Poprzednia Następna
Dzień Strażaka

4 maja obchodzimy dzień św. Floriana – patrona Strażaków. Z tej okazji  Druhom i Druhnom
składam najserdeczniejsze życzenia. Życzę bezpiecznych powrotów z akcji,
a przede wszystkim wytrwałości i satysfakcji z pełnienia strażackiej służby.

Dziękuję za Wasz trud i poświęcenie w ratowaniu życia i mienia ludzkiego,
za Waszą nieustanną gotowość do niesienia pomocy
i zaangażowanie w funkcjonowanie Waszych jednostek oraz życie lokalnej społeczności.

Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski

Pozostałe aktualności