Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
słonecznie
24°
A A A
Poprzednia Następna
Dzień Kobiet

Wszystkim Paniom życzę zdrowia, szczęścia i pomyślności w każdej sferze życia. Abyście osiągały szczyty swoich marzeń, a to, czego pragniecie, zawsze było na wyciągnięcie ręki. Niech w Waszych domach gości miłość, szacunek, a na Waszych twarzach uśmiech.

W imieniu swoim oraz męskiej części pracowników Urzędu

Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski

Pozostałe aktualności