Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
25°
A A A
Poprzednia Następna
M-GOPS Szubin informuje M-GOPS Szubin informuje

9 listopada 2022 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Pełni moc-y bez przemocy”, który został zorganizowany w ramach „Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie dla Gminy Szubin na lata 2022-2026” i Kampanii „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży”.

Do konkursu przystąpiło dziesięć klas V - VII ze szkół podstawowych z terenu gminy Szubin. Komisja konkursowa w składzie: Alina Gordon, Renata Michalak, Piotr Cieślewicz, Mateusz Wawrzyniak i Dominika Naliwajska w głosowaniu niejawnym kierując się kryterium zgodności z tematem, kreatywnością i interpretacją tematu oraz estetyką wykonania pracy wyłoniła zwycięzców:

  • I miejsce - klasa V c ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie,
  • II miejsce - klasa V a ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie,
  • III miejsce - klasa VII SPU ze Zespołu Szkół Specjalnych w Szubinie.

Ponadto komisja zdecydowała o przyznaniu dwóch wyróżnień autorstwa klasy V Szkoły Podstawowej w Kołaczkowie oraz klasy V Szkoły Podstawowej w Turze.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie oraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznych działaniach prowadzonych z zakresu profilaktyki przeciwdziałania przemocy.

Galeria zdjęć

Konkurs_MGOPS_Szubin_profilaktyka Konkurs_MGOPS_Szubin_profilaktyka1

Pozostałe aktualności