Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
25°
A A A
Poprzednia Następna
LI sesja rady za nami

8 listopada 2022r. w murach Szubińskiego Domu Kultury odbyła się LI sesja Rady Miejskiej w Szubinie, podczas której dokonano w budżecie Gminy przesunięcia środków finansowych umożliwiających dalszą wypłatę dodatków węglowych.

Obrady poprowadziła Anna Kijowska – Przewodnicząca Rady.

Przewodnicząca przywitała Burmistrza Szubina – Mariusza Piotrkowskiego, Sekretarz Gminy Szubin – Renatę Kabullę, Skarbnik Gminy Szubin – Wiolettę Martek, Dyrektora Wydziału Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej – Macieja Chłapka, radnych, pracowników Urzędu oraz wszystkich zgromadzonych przed komputerami mieszkańców gminy.

Obowiązki sekretarza obrad pełnił radny Remigiusz Kasprzak.

Burmistrz przedstawił sprawozdanie międzysesyjne z działalności Urzędu Miejskiego za okres od 20.10.2022 r. do 07.11.2022 r. w którym m.in. przekazał mieszkańcom informację, że od dnia dzisiejszego został wszczęty nabór wniosków od osób, które są zainteresowane zakupem paliwa węglowego (groszek i orzech) na preferencyjnych warunkach. Burmistrz dodał, że powyższe wnioski można pobrać ze strony internetowej www.szubin.pl oraz  w Urzędzie Miejskim w Szubinie,  w biurze nr 31 B (można go pobrać TUTAJ).

Radni podjęli poniższe uchwały:

  • w sprawie rozpatrzenia wniosku sołectwa Nadkanale o przyznanie środków w ramach funduszu sołeckiego,
  • zmieniającą uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu gminy Szubin na 2022 rok.

Na zakończenie Przewodnicząca Rady podziękowała wszystkim za udział w obradach i dodała, że kolejna sesja planowana jest na 24 listopada 2022 roku.

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności