Poniedziałek, 22 czerwca 2026
Imieniny: Paulina, Jan, Tomasz
pochmurno
24°
A A A
Poprzednia Następna
Dzień Samorządu Terytorialnego

 Dzień 27 maja ustanowiony został przez Sejm RP w 2000 roku „Dniem Samorządu Terytorialnego”.

Z tej okazji składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim, którzy współtworzyli i tworzą samorząd  gminy Szubin.

Wierzę, że praworządność, demokracja i dobro lokalnej społeczności będą nadal wyznaczały dalszą drogę dla rozwoju naszej gminy. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się pomyślnie zrealizować wszystkie zaplanowane inwestycje.

Dziękuję za Państwa zaangażowanie i codzienną pracę, ale również za cierpliwość, zrozumienie i umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby lokalnych społeczności. Życzę dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski

Pozostałe aktualności