Burmistrz Szubina zaprasza na spotkanie dot. konsultacjj projektu "Rocznego programu współpracy Gminy Szubin z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2022", które odbędzie się 19 października 2021 r. o godz. 16.00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Szubinie.
Uwagi do projektu, będące tematem spotkania konsultacyjnego, należy przedstawić za pomocą formularza konsultacyjnego o którym mowa w § 2 ust. 2 pkt. 1.