Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Nakle nad Notecią oraz Fundacja Salus Homini zaprasza na III edycję akcji profilaktycznej „Biały Czwartek” pod honorowym patronatem Starosty Nakielskiego, która odbędzie się 18.09.2025 r., w godzinach 9:00 – 16:00 na terenie Przystani Powiatu Nakielskiego.
Zachęcamy do wykonania bezpłatnych badań profilaktycznych dostępnych podczas tego wydarzenia.
