Uwaga Mieszkańcy !
Informujemy, że 19 października 2023 r. Gmina Szubin zakończyła sprzedaż paliwa stałego.
Na składach nie posiadamy już żadnego asortymentu węgla.
Dziękujemy za ogromne zainteresowanie i zakup.