14 grudnia 2021 roku w Urzędzie Miejskim w Szubinie odbyła się XL zdalna sesja Rady Miejskiej.
Obrady poprowadziła Pani Anna Kijowska – Przewodnicząca Rady.
Przewodnicząca przywitała obecnych w ratuszu Burmistrza Szubina – Mariusza Piotrkowskiego, Skarbnik Gminy Szubin – Wiolettę Martek, Wiceprzewodniczącego Rady Remigiusza Kasprzaka, obsługę informatyczną Urzędu i biura rady oraz wszystkich zgromadzonych przed komputerami radnych, kierowników jednostek organizacyjnych, sołtysów, przewodniczących zarządu osiedli, pracowników ratusza i mieszkańców gminy.
Obowiązki sekretarza obrad pełnił radny Remigiusz Kasprzak.
Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski przedstawił sprawozdanie międzysesyjne ze swojej działalności w okresie od 25 listopada 2021 roku do 13 grudnia 2021 roku.
Ponadto radni podjęli poniższe uchwały:
Na zakończenie Przewodnicząca Rady podziękowała wszystkim za udział w obradach i dodała, że kolejna sesja planowana jest 30 grudnia 2021 roku. Pozostając przy głosie Anna Kijowska złożyła wszystkim mieszkańcom gminy Szubin życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.
Nagranie audiowizualne z sesji dostepne jest na stronie internetowej http://www.bip.szubin.pl/?cid=824&bip_id=21002.