W czwartek 21 stycznia 2021r. odbyła się pierwsza w tym roku zdalna XXIX sesja Rady Miejskiej w Szubinie.
Na sali w czasie obrad obecni byli: Przewodnicząca Rady Anna Kijowska, Wiceprzewodniczący Remigiusz Kasprzak, Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, Skarbnik Gminy Wioletta Martek.
Sekretarzem styczniowych obrad został radny Remigiusz Kasprzak.
Przewodnicząca przekazała informacje o działaniach podejmowanych w okresie międzysesyjnym oraz o zgłoszonych interpelacjach i zapytaniach radnych.
Burmistrz Szubina przedstawił sprawozdanie z działalności międzysesyjnej w okresie od 30 grudnia 2020 r. do 20 stycznia 2021 r.
Radni jednogłośnie podjęli uchwały:
Następna sesja w trybie online zaplanowała jest na 25 lutego br.