Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Gmina Szubin w czasie epidemii” został rozstrzygnięty. Do szubińskiego ratusza wpłynęło 27 ciekawych prac. Celem konkursu było rozbudzenie twórczej inwencji na temat kształtowania postawy obywatelskiej poprzez stosowanie się do zaleceń związanych z epidemią Covid-19. Komisja konkursowa dokonała oceny prac plastycznych dzieci ze Szkół Podstawowych z terenu Gminy Szubin.
Poniżej przedstawiamy wyniki wg kategorii:
Uczniowie kl. 1-3
Uczniowie kl. 4-8
Nagrodami w konkursie były: smartwatche, słuchawki bezprzewodowe i głośniki bezprzewodowe.
Wręczenie nagród odbędzie się 14 sierpnia br. o godz. 9:00 (kl. 1-3) oraz o godz. 10:00 (kl. 4-8).
Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w naszym konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.