Poprzednia Następna
Święto Policji

Z okazji Święta Policji funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym życzę
sukcesów, realizacji zawodowych zamierzeń i planów
oraz należnego uznania społecznego,
by Policjanci poświęcający się dla dobra obywateli
mieli poczucie dobrze spełnionego obowiązku.

W życiu osobistym i rodzinnym życzymy zdrowia, pomyślności
oraz życzliwość i ludzkiej przychylność.

Burmistrz Szubina
Mariusz Piotrkowski

Pozostałe aktualności