18 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Muzeów.
Z tej okazji wszystkim pracownikom Muzeum Ziemi Szubińskiej i Muzeum „Wodnik” w Szubinie składam najlepsze życzenia. Życzę wielu ciekawych projektów, oddanej i zaangażowanej publiczności, rozwijających wyzwań i satysfakcji z pracy.
Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski