Przewodnicząca Rady Miejskiej Anna Kijowska i Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski zapraszają na spotkanie w 40. ROCZNICĘ WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO W POLSCE.
13 grudnia 2021 r., godz. 17.00 w Muzeum Ziemi Szubińskiej.
Po spotkaniu planowane jest złożenie wiązanek kwiatów i zapalenie zniczy pod Pomnikiem Ofiar Zbrodni Hitlerowskich i Komunistycznych z lat 1939 – 1989, Plac Kościelny.