Poprzednia Następna
W roczncię napaści ZSRR na Polskę W roczncię napaści ZSRR na Polskę

W rocznicę napaści ZSSR na Polskę - 17 września 2022 r. o godz. 12.00 - delegacje Gminy Szubin zlożą wiązanki kwiatów pod pomnikiem na placu Kościelnym, a następnie na cmentarzu parafialnym.

Pozostałe aktualności