Szubińska biblioteka i grupa FLESZ zaprasza na wystawę zbirową fotografii pt. " Ulica". Wernisaż odbędzie się 18 czerwca o 18:00. Ekspozycję można będzie oglądać do września, w godzinach pracy biblioteki.