Szubiński Klub Morsa spotyka się bez zmian w każdą niedzielę nad jeziorem w Wąsoszu o godz. 9:50
godz. 10:00 wspólna rozgrzewka ( jedni biegną do lasu a druga grupa rozgrzewa się na plaży)
10:15 wspólne wejście do wody
Koniecznie zabierz ze sobą:
- ręczniki
- czapkę, rękawiczki, buty neoprenowe
- strój sportowy
- herbatę