Nadleśnictwo Szubin i Szubińskie Towarzystwo Kulturalne zapraszają do wspólnego sadzenia lasu. Startujemy przy Leśnictwie Ustronie koło Niedźwiad w 22 kwietnia o 10:00. Można liczyć na wspaniałą atmosferę i pyszną grochówkę :) Nieletni tylko z opiekunami. Dojazd we własnym zakresie. Zapraszamy :)