Szubińska Biblioteka zaprasza Państwa na wernisaż wystawy kilimów Bożeny Sobieszczyk-Redlak z Nakła nad Notecią. Otwarcie wystawy 14 maja o 17:00 w galerii Klubu Flesz., w budynku biblioteki.