
15 sierpnia 2021 r., na terenie szubińskiego lasku „Wesółka” po raz 5. w Gminie Szubin odbędzie się Bieg Tropem Wilczym. Organizatorem biegu jest Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Szubin „ Szubiniacy” przy współpracy z Gminą Szubin oraz Fundacją Wolność i Demokracja.
Bieg Tropem Wilczym to cykliczna impreza sportowa łącząca upamiętnienie bohaterstwa Żołnierzy Wyklętych z aktywną formą spędzania wolnego czasu, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń w naszej gminie i jest jednym z elementów promujących Szubin na arenie krajowej.
Organizatorzy przewidują:
Równolegle do prowadzonych zmagań sportowych odbędą się również zawody w strzelaniu na szubińskiej strzelnicy.
Organizatorzy zachęcają do zapisów za pomocą platformy - https://zapisy.sts-timing.pl/715/
Więcej informacji na plakacie oraz na stronie stowarzyszenia na Facebooku: www.facebook.pl/szubiniacy.