Zapraszamy słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na kolejne spotkanie.Wykład pt. „Życie na plus w wieku 50 plus” wygłosi dr Jacek Łapiński.Czwartek 16 stycznia 2025 r. o godz. 18:00.Szubiński Dom Kultury