Biblioteka Publiczna w Szubinie zaprasza 12 czerwca o 18:00 na spotkanie z podróżnikami Alicją Kubiak i Janem Kurzelą, na pokaz multimedialny i opowieść o ludach Papui Nowej Gwinei.