Ognisko TKKF Instalator, Uczniowski Klub Biegacza oraz Urząd Miejski w Szubinie, zapraszają na ,,Marszobieg ul. Winnica w Szubinie'' z okazji upamiętnienia Dnia Odzyskania Niepodległosci, który odbędzie się 11 listopada o godz. 13.00 . Zbiórka uczestników przy sklepie Netto o godz. 12.45. Serdecznie zapraszamy do udziału dzieci, młodzież oraz dorosłych.