Spotkanie upamiętniajace wybuch II wojny światowej w Muzeum
Spotkanie upamiętniajace wybuch II wojny światowej odbędzie się 17 września o godz. 17.00 do Muzeum Ziemi Szubińskiej. Po części w muzeum zebrani przejda na plac Koscielny by pod pomnikiem złożyć wiązanki kwiatów i zapalicz znicze.