Szubiński Dom Kultury zaprasza słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku na kolejne spotkanie.Wykład pt. „Wyprawa na Biały Kontynent. Antarktyda” wygłosi Jolanta Niwińska.
Czwartek 10 kwietnia 2025 r. godz. 18:00.Szubiński Dom Kultury