Poprzednia Następna
Bezpłatne spotkanie z dietetykiem

Nasze i Wasze zdrowie jest dla nas ważne, dlatego....
zapraszamy na bezpłatne spotkanie z dietetykiem, naturoterapeutą Dariuszem Ciszkiem, który opowie nam, jak skutecznie i bezpiecznie oczyścić i odkwasić swój organizm.

3 marca 2020 o godz.18:00 w świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej (ul. Gen.Bema 1) w Szubinie

Temat spotkania: ZDROWIE ZACZYNA SIĘ W JELITACH
Naturalne metody oczyszczania i odkwaszania organizmu

Czy znasz takie stwierdzenie - że twoje jelita to drugi mózg ?
Czy wiesz, że w zakwaszonym organizmie rozwijają się wszystkie patogeny, stany zapalne które są bezpośrednim podłożem większości chorób?
Czy wiesz że średnio człowiek nosi w sobie od 2-15 kg toksyn , który obciążają nasz organizm i zmniejszają naszą odporność ?
Na spotkaniu dowiesz się jakie są bezpośrednie przyczyny zanieczyszczeń organizmu i jak temu przeciwdziałać. Poznasz naturalne metody odkwaszania organizmu i przywracania w ciele równowagi.

Jeśli interesuje Cię tematyka naturalnych metod wspierania zdrowia, chcesz być na bieżąco z informacjami dotyczącymi profilaktyki zapraszamy na bezpłatne spotkanie.

Pozostałe aktualności