W imieniu Stowarzyszenia Seniorów Gminy Szubin zapraszamy na trzecie już spotkanie z cyklu „Muzyczne spotkania seniorów”. Odbędzie się ono 25 października o godz. 14.00 w Szubińskim Domu Kultury.
„Bach i Beethoven to fajne chłopaki”
Barok i klasycyzm oraz ich najwięksi twórcy muzyczni wszechczasów, cieszący się światową popularnością. Intensywność uczuć, doskonałość formy, kunszt, wirtuozeria, geniusz i potęga brzmienia. Dziś przenikną się dwie epoki, a tym samym dwa potężne umysły i talenty muzyczne, splotą artystycznie muzykę organową, skrzypcową z muzyką symfoniczną i zespołową.
Zadanie sfinansowane ze środków Powiatu Nakielskiego.