Klub Miłośników Fotografii Flesz zaprasza na wernisaz nowej wystawy pt. " Drobiazgi" Gdzie? galeria Flesz w Rejonowej Bibliotece Publicznej w Szubinie. Kiedy? 18 lutego o 18:00. Zapraszamy:)