Poprzednia Następna
Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Wszystkim dzieciom z okazji ich święta życzę samych radosnych i beztroskich chwil,
pełnych słońca i uśmiechu, a także nieprzemijającej dziecięcej ufności i wiary,
sięgania po rzeczy nieosiągalne.
Aby każdy dzień przynosił wiele niesamowitych przygód i wyzwań,
które pozwolą na odkrywanie świata, rozwijanie pasji i doskonalenie umiejętności.
Niech Wasz dom będzie zawsze bezpieczną oazą przepełnioną miłością i dobrocią bliskich.

Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski

Pozostałe aktualności