
Szanowne Panie i Dziewczęta,
Z okazji Dnia Kobiet wszystkim mieszkankom gminy Szubin życzę z całego serca dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu rodzinnym i pracy zawodowej. Życzę, aby ten wyjątkowy nastrój trwał i przyniósł szczęście, uśmiech na twarzy oraz poczucie dumy z bycia kobietą.
Mariusz Piotrkowski, Burmistrz Szubina