Z okazji Dnia Strażaka przypadającego na 4 maja
życzę wszystkim druhom bezpiecznej służby, zawsze szczęśliwych powrotów z akcji,
a także zdrowia, szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Niech Św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu codziennej, strażackiej służby w trosce
o bezpieczeństwo mieszkańców gminy Szubin.
Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski