Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego
wszystkim pracownikom Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szubinie
życzę, aby każdy dzień Państwa pracy z podopiecznymi
przyniósł Wam poczucie zadowolenia i satysfakcji
oraz był inspiracją do dalszego działania.
Dziękuję za wysiłek oraz poświęcenie w wypełnianiu tej
ważnej roli społecznej na rzecz mieszkańców.
Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski