11 września 2021 r. w Muzeum Ziemi Szubińskiej odbył się Zjazd Zarządu Miejsko – Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, na którym został wybrany nowy zarząd na lata 2021-2026. Jego skład, w osobach wybranych spośród członków OSP gm. Szubin prezentuje się następująco:
Podczas zjazdu członkom OSP zostały wręczone medale za zasługi dla pożarnictwa oraz wybrany został nowy Komendant Gminny, którym został dh Andrzej Prybiński z jednostki OSP Szubin.
Serdecznie dziękujemy dotychczasowemu Komendantowi dh Leszkowi Gutkowskiemu za współpracę i gratulujemy nowemu Zarządowi, życząc jednocześnie wielu sukcesów.
Zdjęcia udostępnione przez jednostkę OSP Szubin.