Poprzednia Następna
Zakończono sprzedaż węgla

Uwaga Mieszkańcy !

Informujemy, że 19 października 2023 r.  Gmina Szubin zakończyła sprzedaż paliwa stałego.

Na składach nie posiadamy już żadnego asortymentu węgla.

Dziękujemy za ogromne zainteresowanie i zakup.

Pozostałe aktualności