W piątek, 11 czerwca w Muzeum Ziemi Szubińskiej odbyło się podsumowanie konkursu na promocję Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Nagrody laureatom wręczyli burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, zastępca burmistrza Wioletta Borys-Stachowiak, sekretarz gminy Renata Kabulla.
Nagrodzeni zostali:
Wyróżnienia : Gracjan Lindobeja – klasa V – SP Nr 1 w Szubinie; Sonia Sztuba – klasa VI – SP Kowalewo; Wiktoria Cyruliczek – klasa IV- SP Nr 2 w Szubinie; Paula Leszczyńska – klasa V – SP Nr 1 w Szubinie; Kacper Kawecki – klasa VII - SP Nr 1 w Szubinie.
Nagrody ufundował Urząd Statystyczny w Bydgoszczy i Gmina Szubin. Do końca lipca, w Muzeum Ziemi Szubińskiej, można oglądać wystawę prac nagrodzonych w konkursie.