Poprzednia Następna
Stalowy Anioł dla pani Kazimiery

28 listopada 2023 roku do grona osób z gminy Szubin, którzy zostali docenieni przez Marszałka Województwa Kujawsko Pomorskiego jako wyróżniające się w działalności pomocy społecznej na rzecz mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego „Stalowy Anioł” dołączyła Pani Kazimiera Kowalska. Osoba związana od wielu lat ze stołówką Św. Faustyny. Celem konkursu jest nagradzanie rzetelności i ofiarności w realizacji zadań z zakresu pomocy społecznej.

Laureatce życzymy zdrowia i wytrwałości w dalszym pełnieniu misji. 

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności