Poprzednia Następna
Spotkanie z mieszkańcami Nadkanala

W piątek 23 czerwca Burmistrz Szubina spotkał się z mieszkańcami sołectwa Nadkanale. Obecna była również zastępca burmistrza. Mieszkańców oraz przybyłych gości przywitał sołtys sołectwa Pan Mariusz Łukasik, który przedstawił sprawozdanie z działań podjętych w sołectwie w I półroczu bieżącego roku.

Rozmawiano o budowie drogi powiatowej do Łochowa. Burmistrz poinformował, że Powiat Nakielski otrzymał środki zewnętrzne na realizację inwestycji i niebawem ogłosi przetarg. Mieszkańcy wnioskowali o  zwiększenie patroli policji lub progi zwalniające na ul. Wodnej, zgłosili brak autobusu szkolnego do wsi czy problem z wywozem odpadów wielogabarytowych.

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności