Grupa przedszkolaków wraz z opiekunkami z Przedszkola Samorządowego nr 3 im. Wandy Chotomskiej w Szubinie odwiedzili ratusz.
Dzieci na ręce Burmistrza Szubina Marusza Piotrkowskiego przekazały książeczkę z pracami plastycznymi o mieszczącym się przy przedszkolu placu zabaw. Nie zabrakło pamiątkowego piasku, który od niedawna, jako nawierzchnia placu jest nową atrakcją dla maluchów.