Uwaga Mieszkańcy !
Przypominamy, że nadal istnieje możliwość zakupu węgla rządowego.
Wnioski w tej sprawie należy składać najpóźniej do 15 kwietnia 2023 r. w biurze nr 31b w tut. Urzędzie lub za pomocą ePuapu.
Osoby które złożą wniosek i zostaną pozytywnie zweryfikowane w celu dokonania zakupu węgla będą informowane pisemnie przez pracowników tut. Urzędu.
Po otrzymaniu pisma osoba uprawniona będzie musiała wpłacić należną kwotę
na konto Urzędu Miejskiego w Szubinie w
Banku nr konta 73816400010000050520000024
z podaniem imienia i nazwiska osoby uprawnionej,
a w tytule przelewu/wpłaty należy wpisać „zakup preferencyjny węgla”
oraz podać numer otrzymanej informacji.
Następnie z potwierdzeniem wpłaty należy zgłosić się do biura nr 31b w tut. Urzędzie w celu uzyskania dokumentu wydania paliwa stałego.
Kolejnym krokiem będzie telefoniczne lub osobiste ustalenie odbioru węgla z wybranym składem.