
W jakich profesjach był dostęp do pierwszych komputerów? Czym były PEGEERY? Jak się pracowało w minionym ustroju? Co robili Polacy za ladą sklepów, w biurach, w kopalniach czy fabrykach? Jeśli pamiętasz czasy pochodów pierwszomajowych, pisanie na maszynie, dzwonienie z budki telefonicznej i urlop który spędzano na wczasach pod gruszą, pomóż nam ożywić te wspomnienia!
Jeśli masz ukończone 50 lat i chcesz pokazać swoje doświadczenia z dawnej pracy, weź udział w nowym konkursie i prześlij nam swoje zdjęcie z pracy w czasach Polski Ludowej i początku nowego ustroju!
Konkurs skierowany jest do wszystkich osób mających ukończony 50. rok życia, z województw warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego, które mogą podzielić się z nami swoimi fotografiami związanymi ze swoją dawną pracą. Jeśli senior należy do lokalnego Klubu Seniora lub uczęszcza do placówki kulturalnej, może podać jej nazwę w formularzu zgłoszeniowym. Nie jest to warunek konieczny, jednak oznacza to szansę na wygraną również dla wskazanej placówki.
Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz konkursowy. W zgłoszeniu trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz podać:
UWAGA: Do konkursu może zgłosić seniora inna osoba (krewny, opiekun, pracownik domu kultury itp.), wystarczy, że wypełniając formularz, poda swoje dane kontaktowe w polu „dane zgłaszającego”. W takim przypadku zgłaszający przesyła skan(y) fotografii uczestnika w jego imieniu.
Zgłoszenia można przesyłać od 07 kwietnia 2022 do 28 czerwca 2022.
Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpią 5 lipca 2022. Przez cały czas trwania konkursu można kontaktować się z organizatorem w razie problemów ze zgłoszeniem i innych – dane kontaktowe podajemy poniżej.
Laureaci wybrani przez jury otrzymają:
Lub wybrany sprzęt uzgodniony z Organizatorem o podobnej wartości.
Do tego książki, gadżety i Kursy internetowe sporsorowane przez platformę strefakursow.pl