Pandemia COVID-19 nasila się w naszym województwie, codziennie liczba nowych zachorowań oraz osób hospitalizowanych znacząco rośnie.
Szanowni Państwo, trudna dla nasz wszystkich sytuacja związana z koronawirusem wymaga ograniczenia aktywności społecznej – niestety także podczas Świąt Wielkanocnych. Jeśli chcemy wrócić do czasów sprzed pandemii, musimy być odpowiedzialni.
Pamiętajmy o zachowaniu dystansu, dezynfekcji rąk, prawidłowym noszeniu maseczek ochronnych i częstym wietrzeniu pomieszczeń. Apelujemy o ograniczenie do niezbędnego minimum przemieszczania się i spotkań.
Osocze osób, które przebyły zakażenie COVID-19 i wyzdrowiały, może uratować życie kolejnych chorych, warto zostać jego dawcą.
Wiele zależy od nas samych. Dbajmy o siebie i swoją rodzinę.